سیستم سازی کسب و کار چیست؟

من می دانم افراد زیادی در حال آموزش سیستم سازی کسب و کار هستند. اما واقعیت این است که اغلب در حا
<-BlogAbout->,سیستم سازی کسب و کار چیست؟,کسب و کار اینترنتی
لحضات خوشی را برای شما از بازدید سایتمان آرزومندیم
 جایگاه تبلیغات شما جایگاه تبلیغات شما

سیستم سازی کسب و کار چیست؟

من می دانم افراد زیادی در حال آموزش سیستم سازی کسب و کار هستند. اما واقعیت این است که اغلب در حال آموزش چیزی شبیه تفویض اختیار هستند. ولی باید بدانیم که سیستم سازی کسب و کار ، کاری فراتر از تفویض اختیار است. من مبحث تفویض اختیار را در کارگاه دیگری آموزش می دهم. سیستم سازی کسب و کار به دنبال انجام کارها به سادگی و با کمترین اشتباه و خودکار سازی فعالیت هاست به طوری که بالاترین بهره وری را داشته باشد.

این نوع سیستم سازی کسب و کار که در این کارگاه آموزش داده می شود، کاری نو و ابداعی است که کاملا اجرایی است و در سازمانهای زیادی مانند نوین گدازه، ایران آنکارا، الیاف ساویس، پترواکس و … توسط تیم ما پیاده سازی و اجرایی شده اند.

.

سیستم سازی کسب و کار

سازمانهای کوچک اغلب بدون سیستم کار می کنند لذا سازمان و کسب و کارشان به اندازه مدیریت و مالک آنها بیشتر رشد نمی کنند. سازمانهای بزرگ هم سیستم مدیریتی دارند ولی اغلب سیستم ها ناکارآمد تعریف شده اند و بیشتر مواقع هم به دلیل ناکارآمدی و کاغذبازی های فراوان توسط کارمندان نادیده گرفته می شوند.

 

باید بدانید که با سیستم سازی کسب و کار و فعالیتهای تیم خود، می توانید فرآیندهای کار را بیابید و با دقت بالا بررسی و آنطور که مدنظر شماست بهبود و به اجرا بگذارید. شما با ایجاد هر گام از سیستم خواهید فهمید که فرایندهای هسته ای چگونه کار می کنند. چگونه ساختاری دارند و چطور بر فرآیندهای دیگر تاثیر می گذارند و تاثیر می پذیرند. همچنین به سادگی فرآیندهای بدون ارزش افزوده را کشف و حذف می کنید.

از طرفی با تکنیک هایی که ما در کارگاه سیستم سازی کسب و کار به شما آموزش می دهیم، آنها را تبدیل به عادت های سازمانی می کنید. من بارها در کلاسهای خود در مورد قدرت عادت های انسانی صحبت کرده ام. در این کارگاه ارتباط بین عادتهای انسانی و سازمانی را یاد خواهید گرفت و متوجه قدرت عادتهای سازمانی خواهید شد، قدرتی که سازمان را اداره می کند.

 شگفت انگیز است که شما وقتی غرق سیستم سازی کسب و کار می شوید به نکات بسیار جالبی بر می خورید که پیوسته خلاقیت شما را بر می انگیزانند.

در واقع وقتی تمام اجزای کسب و کار به درستی کنار یکدیگر قرار می گیرند و هر کدام کارشان را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند کل کسب و کار همانند سیستمی کاملا منسجم که به زیبایی طراحی شده است کار می کند. به سیستم این جهان خوب دقت کنید و ببینید به چه زیبایی همه چیز در حال کار است.

 
نویسنده : علی مرادپور
تاريخ : چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت: 18:24
بازدید : 5
برچسب‌ها :

صفحات وب

درباره وب

ابر برچسب

  امکانات وب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 62
  تعداد کل نظرات : 2